XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o zasadach BHP

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie serdecznie zaprasza na konkurs o zasadach BHP dla uczniów z zakładów rzemieślniczych pn. „Bezpiecznie do startu” organizowanego przez Związek Rzemiosła Polskiego oraz Państwową Inspekcję Pracy.

Konkurs przebiega w dwóch etapach: regionalnym i ogólnokrajowym.

Przyjęty terminarz przebiegu Konkursu:

Etap regionalny – odbędzie się w siedzibie Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie – ul. Św. Anny 9 – 6 listopada 2023r. o godz.10,00

Ogólnopolski Finał XXI edycji Konkursu BHP – na którym dwóch laureatów etapu regionalnego będzie reprezentować naszą Izbę odbędzie się 05 grudnia 2023r w Warszawie – w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego.


Zgłoszenia ( na karcie – zał. nr 1 +3 ) należy przesłać do dnia  27 października  2023 r – na adres Izby, ul. św. Anny 9, 31-008 Kraków, lub  e-mailem  na   kwalifikacje@izba.krakow.pl  lub złożyć bezpośrednio w Wydziale Oświaty Kwalifikacji MIRiP  w Krakowie, I piętro,pokój nr 16.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie. Przypominamy – dla zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie oraz Państwową Inspekcję Pracy.