Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie wspólnie z Krakowską Kongregacją Kupiecką i Stowarzyszeniem Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Krak-Business”

zapraszają na PIKNIK integracyjny organizowany  w dniu 30 września 2023 r.

Impreza, której rozpoczęcie planowane jest na godz. 17.00, odbędzie się  przy ul. Na Błoniach 7 (Rzemieślniczy Klub Sportowy JUVENIA Kraków).

Koszt uczestnictwa w Pikniku to 75 zł od osoby.

Podczas Pikniku:
·      będą serwowane potrawy z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem, piwo, kawa, herbata,  (wszystko w cenie zaproszenia),
·      oprawa muzyczna – „Babskie granie”

Zgłoszenia udziału w Biesiadzie przyjmuje w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 września br. – pod nr tel.  12 421-52-51, promocja@izba.krakow.pl.

Uwaga ! : Bilety do nabycia będą także na miejscu w dniu imprezy, ale tylko po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym na podany powyżej numer.

Wszelkie informacje dotyczących spraw organizacyjnych Pikniku – tel. 12 421-52-51.
Serdecznie zapraszamy Państwa i przedsiębiorców zrzeszonych w Państwa organizacji oraz ich rodziny i pracowników do udziału w tej imprezie.

z poważaniem
Beata Ostrowska