Festiwal Zawodów

W dniach 19, 20, 21 marca na terenie EXPO Kraków odbędzie się Festiwal Zawodów, wydarzenie pod egidą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Jest to kolejna edycja wydarzenia.

https://www.malopolska.pl/ksztalcenie-i-doradztwo-zawodowe/festiwal-zawodow/festiwal-zawodow-2019

Wiemy dziś, że zawód to niekoniecznie wybór na całe życie. Współczesny pracownik uczy się i zmienia przez całą karierę zawodową. Dlatego bardziej niż na konkretnym zawodzie chcemy skupić się na szerszej prezentacji miejsc pracy, potrzebnych kompetencji, zetknięciu młodzieży z realnymi pracodawcami. W czasie wydarzenia planujemy „Strefę przedsiębiorcy” gdzie będziecie mieli Państwo możliwość prezentacji swojej firmy, w dowolnej, dogodnej dla Was formie. Serdecznie zachęcam Państwa do udziału lub innej dogodnej dla Państwa formy zaangażowania. Poza samą możliwością prezentacji Przedsiębiorstwa macie Państwo możliwość promocji rozwiązań i produktów jakie macie Państwo adresowane do grupy docelowej.

Państwa udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wydarzenie wpisane jest w działania Województwa Małopolskiego, promowane jest na stronach Województwa, oraz kanałami elektronicznymi. Mamy zagwarantowaną pełną obsługę medialną. Jeśli macie Państwo jakiś pomysł na dodatkowe działania w tym zakresie jesteśmy otwarci na propozycje.

Zapraszamy do udziału.

Deklarację chęci udziały w niniejszym wydarzeniu należy podać do 4.02.2020r.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu można uzyskać: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA Departament Współpracy Regionalnej Ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków Telefon: 12 617 66 49, 12 617 99 72 E-mail: liderhr@marr.pl