JARMARK na Świętego Michała

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, informuje że w dniach 10.09.-19.09.2021r. organizuje na płycie Małego Rynku JARMARK na Świętego Michała.

Informacje dotyczące udziału w Jarmarku:

  1. Do dyspozycji są: Kioski handlowe drewniane 2m x 3m – opłata dla rzemieślników zrzeszonych w Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie (lub w innych Izbach rzemieślniczych) 350 zł/dzień + VAT + OPŁATY DODATKOWE, (jest to kwota ze specjalną zniżką dla firm reprezentujących Izbę) – dla firm niezrzeszonych 400 zł/dzień.
  2. OPŁATY DODATKOWE: – opłata dzierżawna za każdy zajęty metr (do UMK) – 8 zł/m2 dziennie, – opłata targowa – w tym roku zniesiona.
  3. W Jarmarku mogą brać udział na powyższych zasadach tylko rzemieślnicy zrzeszeni w cechach lub spółdzielniach rzemieślniczych, którzy nie zalegają z opłatami składek członkowskich.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o jak najszybsze zgłoszenie tego faktu w Izbie ( tel. 421-52-51, 421-06-46, promocja@izba.krakow.pl, samorządowy@izba.krakow.pl) a wszelkie formalności (podpisanie umowy) należy dokonać bezpośrednio w Firmie ARTIM, Kraków, ul. Św. Gertrudy 14 w godz 8:00 do 16:00. Firma ARTIM jest bezpośrednim organizatorem Jarmarku.