Za nami „świąteczny tydzień”, który rozpoczął się obchodami Święta Rzemiosła (28.04.2024r.). Podczas tego Święta wręczone zostały rzemieślnicze odznaczenia: Złota i Srebrna odznaka za zasługi dla Rzemiosła. Uhonorowane osoby: Grabka Marcin, Małek Marcin, Nowak Kazimierz, Piątek Sławomir, Barbara Golonka, Marek Skrzypiec, Wścisło Adam.

Za wyszkolenie uczniów w rzemiośle odznaczono: Urszulę Hojoł, Marcina Małka, Sylwek Piwek, Paweł Serkis, Urszula Styrna

Wszystkim odznaczonym, jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Dziękujemy za obecność na naszej uroczystości przybyłym gościom: ks. Dr Wojciechowi Olszowskiemu, Iwonie Gawlik – Wójtowi Gminy Biskupice, Grzegorzowi Piętak – Zastępcy Wójta Gminy Gdów, Januszowi Kowalskiemu – Prezesowi Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Annie Adamczyk – Dyrektorowi Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz wszystkim Rzemieślnikom i Przedsiębiorcom także Seniorom.

Serdeczne podziękowania za uświetnienie Mszy Świętej kierujemy do chóru z parafii Św. Klemensa oraz Orkiestrze z Kopalni Soli w Wieliczce

Szczególne podziękowania za poczęstunek kierujemy do Alicji Kosteckiej „Zajazd Słoneczko” a za słodki deser Dorota CagielCukiernia DORA. Wszystko było pyszne i przepiękne. Polecamy !!!

03.05.2024r. Święto Konstytucji. To Ważne Święto, w którym co roku Zarząd Cechu reprezentuje delegacja. W tym roku wiązankę pod pomnikiem odrodzenia polski złożyli Piotr Ptak, Mariusz Sosnowski, Lesław Orzechowski, Poczet Sztandarowy Jacek Woźniak, Grzegorz Łokas.