Kontakt

Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce
32-020 Wieliczka ul. Limanowskiego 11
tel./fax: (12) 278-42-41
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Nr konta: 71 8591 0007 0070 0023 9758 0003

Zaloguj się

Dołącz do nas

Galeria (losowe zdj.)

Lista szkolących pracowników młodocianych


Lista Rzemieślników mających uprawnienia do szkolenia pracowników młodocianych

 
  1. Antoniak Zbigniew
  2. Bartosik Łukasz
  3. Bill Maria
  4. Boguta Stanisław
  5. Bogusławski Karol
  6. Bronowski J. Sałabun Z.
  7. Bułat Bogusław
  8. Burda Monika
  9. Chlebda Józef
  10. Chudzicki Grzegorz
  11. Chrzan Andrzej
  12. Chmielewska Agnieszka
  13. Ciulemba Zofia
  14. Czelińska Dorota
  15. Cygan Anna
  16. Daniel Łukasz
  17. DANMAR s.c Danuta Idzi
  18. Dębowski Józef
  19. Drabik Artur
  20. Dudzik Robert
  21. Dziadur Adam
  22. Duda Joanna
  23. Dyl Jacek
  24. Dziedzic Ewa
  25. Dzięgiel Anna
  26. Flaga Roman
  27. Gąska Marcin
  28. Grabowski Krzysztof
  29. Grabka Marcin
  30. Góral Elżbieta
  31. Gumułka Krzysztof
  32. Hajduk Paweł
  33. Hankus Beata
  34. Hojoł Urszula
  35. Jarecka Agata
  36. Kleczkiewicz Aneta
  37. Kolaczek Marek
  38. Koszyk Roman
  39. Kowal Piotr
  40. Kot Marek
  41. Książek Katarzyna
  42. Kupiec Stanisław
  43. Kurczab Ewa
  44. Lasoń Marek
  45. Lubach Katarzyna
  46. Majewski Adam
  47. Malec Andrzej
  48. Małek Marcin
  49. Margasiński Krzysztof
  50. Matulka Janusz
  51. Matysik Wioleta
  52. Mielec Andrzej
  53. Mielec Krystyna
  54. Molek-Rusin Agnieszka
  55. Nawrocki Robert
  56. Nawrot Elżbieta
  57. Nędza Celina
  58. Nowak Kazimierz
  59. Obruśnik Marian
  60. Pajor Stanisława
  61. Partyka Marek
  62. Partyka Dorota
  63. Pawłowicz Stanisław
  64. Piątek Sławomir
  65. Pinkowska Beata
  66. Piekarnia Królewska J.Bułacz
  67. Pilch Rafał
  68. Porębski Grzegorz
  69. Pipper Renata
  70. Piwek Sylwester
  71. Pstrucha-Golonka Barbara
  72. Ptak Mirosław
  73. Puch Marcin
  74. Róg Stanisław
  75. Sala Stefan
  76. Sołkowski Marian
  77. Sosnowski Mariusz
  78. Serkis Paweł
  79. Skrzypiec Marek
  80. Skucha Krzysztof
  81. Stachura Stanisław
  82. Stankiewicz Jacek
  83. Stoch Kinga
  84. Stryszowska Elżbieta
  85. Styrna Urszula
  86. Surówka Stanisław
  87. Szatkowski Andrzej
  88. Turcza Wojciech
  89. Walaszek Beata
  90. Wesołowska Małgorzata
  91. Widomski Jerzy
  92. Wiśniewska Katarzyna
  93. Woźniak Jacek
  94. Wójcik Wioletta
  95. Wrona Krystyna
  96. Wścisło Adam
  97. Ziobro Anna
  98. Żak Piotr
  99. WIKAR- Żytkowicz K. Żytkowicz W.